O Nas


Firma Flabek sp.z o.o. zaczęła działalność na rynku drzewnym w 1992 r. Zdobyte doświadczenie w ciągu tych lat pozwala nam na stosowanie różnych technologii w produkcji domów drewnianych. Możemy zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązanie przy budowie domu. Wszystkie rozwiązania niezależnie od stosowanej technologii charakteryzują się solidnością i starannością wykonania.
Po latach doświadczeń oferujemy Państwu domy w bezkompromisowej technologii ze ścianami z litego drewna. Odpowiadamy za produkcję i montaż, a na życzenie klienta wykonanie domu pod klucz w krótkim czasie.
Jest to fantastyczne rozwiązanie dla ludzi którzy marzą żeby zamieszkać w drewnianym domku i z zatłoczonych miast chcą się przenieść na obrzeża, bowiem w cenie nawet niewielkiego mieszkania mogą stać się posiadaczami domu pod miastem.

KONTAKT

Perfekcyjne domy - wysoka precyzja wykonania

Obróbka na maszynach CNC z milimetrową dokładnością. Każdy element konstrukcji domu jest obrobiony na maszynach CNC, zgodnie z przygotowanym projektem. Precyzyjnie obrobiony materiał jest jeszcze szczelniejszy na łączeniach co realnie wpływa na wymianę ciepła z otoczeniem.

Strona używa plików cookies. Klikając przycisk AKCEPTUJĘ wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
AKCEPTUJĘ